• -660,00 Kč
Boty na běžky Rossignol X-5 FW 19/20

Boty na běžky Rossignol X-5 FW 19/20

RIGW45037
Na dotaz
2 630,00 Kč 3 290,00 Kč -660,00 Kč
S DPH

Všestranná dámská běžkařská bota Rossignol X-5 FW s novou konstrukcí podrážky, zvyšuje komfort a oporu chodidla, konstrukce s kloubem pak optimální pohyblivost, dobrou stabilitu a kontrolu. Teplem tvarovatelná botička, vnitřní překrytí šněrování a vyšší manžety jsou zárukou většího komfortu a lepší tepelné izolace.

Technologie Dual Density spočívá ve vstřikování dvou materiálů s odlišnými hustotami do jedné formy. Tato technologie má za cíl optimalizovat obalení chodidla a zvýšit přesnost. Podrážka Touring využívá technologie Tech Grip pro větší pohodlí při chůzi a zároveň přináší i jedinečnou přesnost a snadnost kontroly. Women Llinig je technologie měkké, fleecem lemované botičky pro více komfortu a lepší tepelnou izolaci. Technologie MobileCuff zajišťuje optimální volnost pohybu nohy směrem zepředu dozadu. Torzní tuhost je pak zárukou absolutní kontroly.

Žádné hodnocení
Zboží přidáno do seznamu Oblíbených
Zboží přidáno k porovnání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací