• Sleva!
  • -7 400,00 Kč
Lyžařská přilba Kask Lifestyle Lady...

Lyžařská přilba Kask Lifestyle Lady Fur Hybiscus

3335148286281
Skladem
29 590,00 Kč 36 990,00 Kč -7 400,00 Kč
S DPH
Barva
  • black
Velikost
  • 58 cm

Helmy z řady Lifestyle Lady Japanese Flower jsou inspirovány kvetením květin během japonského jara, které mu jim dává elegantní, ale zároveň jemný vzhled. Řada Japanese Flower má navodit atmosféru procházky pod třešňovými stromy a vychutnávání si pozdního zimního vzduchu. Spolu s elegantními květy na zadní straně pláště se helma vyznačuje ušními kryty z hedvábí a přítomností hezkého přívěsku ve tvaru sněhové vločky připevněné k popruhu.

Komfort, bezpečnost, design – to jsou 3 hodnoty , na kterých je založena filosofie značky Kask, kde každý detail musí dosáhnout ideálního sloučení technologické inovace, perfektního „fittingu“ a unikátního vzhledu.

Pro lepší prožitek každého okamžiku při lyžování je nepostradatelné výborné vidění. V tomto ohledu jste zcela závislí na kvalitě a tvaru zorníku vašich lyžařských brýlí. Zorníky Kask garantují maximální ochranu očí proti UVA,UVB a UVC záření. Maximální kvalita zorníku eliminuje zkreslování a zaručuje panoramatický výhled. Technologie dvojitého skla maximálně zvyšuje odolnost proti zamlžování. Jemné polstrování zajišťuje, že zorník výborně sedí na nose a tvářích. Všechny zorníky Kask jsou snadno vyměnitelné.

3335148286281
Žádné hodnocení
Zboží přidáno do seznamu Oblíbených
Zboží přidáno k porovnání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací